pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Vyhledávání

Nalezené články: "mládě"

Jihlavské náměstí ve čtvrtek přivítá olympijského hrdinu Lukáše Krpálka

Vzpomínáte? Bude to pět let od chvíle, kdy judista Lukáš Krpálek dovezl na Masarykovo náměstí ukázat svoji zlatou olympijskou medaili, kterou vybojoval v Rio de Janeiru. A podobná slavnost se chystá i na tento čtvrtek. Sportovec na ni přislíbil...

Nový film podle Jojo Moyesové doprovází švédský homosexuální princ nebo Superman

Netflix nabízí divákům seriál z prostředí švédské internátní školy o lásce dvou studentů, horor natáčený v Česku nebo romantický film podle knihy Jojo Moyesové Poslední dopis od milence. S HBO GO se můžete přenést do slunného Toskánska nebo za...

Nejnovější přírůstek v jihlavské zoo, v sobotu se narodila tapíří samička

Poslední tři měsíce byly pro jihlavskou zoo nadmíru úspěšné, minimálně co se narozených mláďat týká. Za toto období spatřili světla světa malí lemurové nebo karakalové, naposledy přišla radostná zpráva od tapírů.

Kraj letos opravuje školská zařízení za více než 336 milionů korun

Na středních školách zřizovaných Krajem Vysočina probíhají desítky naplánovaných stavebních akcí. Veškeré letošní novostavby, nezbytné rekonstrukce a opravy vyjdou krajský rozpočet na více než 336 milionů korun.

Policisté zastavili mladého řidiče. Z kontroly si odnesl pozitivní test na marihuanu a kokain

Policisté v Kamenici nad Lipou v pondělí 26. července kolem 10. hodiny zastavili řidiče osobního auta značky Audi. Tato kontrola bude mít pro třiadvacetiletého muže asi ještě nepříjemnou dohru.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mládě"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mládě"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.