čtvrtek 24. června 2021 Jan

Vyhledávání

Nalezené články: "letní kino"

V příštím týdnu se nevydávejte na dětské hřiště Heulos. Kvůli opravě bude zavřené

Majetkový odbor jihlavského magistrátu zajišťuje havarijní opravu poškozeného kabelového elektrického rozvodu včetně venkovních rozvaděčových pilířů v areálu letního amfiteátru Březinovy Sady. Týden kvůli tomu nebude fungovat dětské hřiště.

Většina kin na Vysočině otevře až po 1. červnu. Dřív nebude moc co promítat, říkají provozovatelé

Většina kin na Vysočině připravuje obnovení provozu až po prvním červnu, čekají, až distributoři uvolní nejnovější filmy. Omezení kapacity v sále, která platí v rámci protiepidemických opatření, pro většinu provozovatelů není problém, při vyšším...

V amfiteátru se  bude přes léto promítat 14 filmů, první již 5. června

Jihlava připravuje program letních promítání na celou plochu plátna Letního kina Heulos. Město pro diváky připravilo většinou české filmy, například Ženy v běhu, Teorie tygra, Vlastníci či Šarlatán. Promítat se bude většinou v sobotu, a to každý...

Vzhůru na "Letňák"! V červenci se budou v amfiteátru promítat filmy, a to zcela zdarma

Město Jihlava pro nás připravilo závan starých časů, nebo aspoň co se letního vyžití týká. Vyrazit zcela zdarma na promítání totiž budeme moci na "Letňák", kde nás v červenci čekají dvě prověřené české komedie.

Dnes začala oprava střední části hlediště na jihlavském letním kině

Bezmála tři měsíce bude trvat oprava střední části hlediště jihlavského amfiteátru. Práce na zvelebování oblíbeného letního kina začaly právě dnes a město Jihlava na ně vyhradilo necelých 2,3 miliony korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "letní kino"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "letní kino"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.