sobota 17. dubna 2021 Rudolf

Vyhledávání

Nalezené články: "anketa"

Jihlava má novou ulici. Lidé se po ní dostanou do nového nákupního centra

V aule Vysoké školy polytechnické dnes zasedali jihlavští zastupitelé. Jedním z témat bylo i pojmenování nové ulice, která se nachází na výpadovce z Jihlavy ve směru na Pelhřimov.

Nejste v Jihlavě s něčím spokojeni? Vyplňte dotazník a pomozte to změnit

Jihlavané mají jedinečnou šanci podílet se na budoucnosti svého města. Právě v těchto dnech totiž probíhá rozsáhlý dotazníkový průzkum, který je zásadní pro rozvoj Jihlavy v následujících deseti letech.

ANKETA: Na jihlavské radnici vlaje tibetská vlajka. Město se tak připojuje k mezinárodní kampani

Jihlavská radnice dnes vyvěsila tibetskou vlajku, a to u příležitosti výročí Tibetského národního povstání, které se událo 10. března 1959. Město tím vyjadřuje solidaritu s Tibeťany a nesouhlas s porušováním lidských práv v Tibetu.

ANKETA: Domácí pracovnu má jen 23 procent Čechů, každý desátý pracuje z gauče

Pracovnu má doma podle průzkumu Skanska Reality zhruba 23 procent Čechů, častěji muži. Od jídelního stolu práci vykonává 16 procent lidí, každý desátý pracuje z pohovky nebo postele, ukázal průzkum. Nábytkářské řetězce v souvislosti s rozšířením...

ANKETA: Devět z deseti lidí je pro návrat žáků do škol

Devět z deseti lidí je pro návrat žáků a studentů do škol. Proti je méně než desetina, přičemž jde často o lidi mezi 18 a 29 lety. Asi čtvrtina studentů by raději ještě zůstala dál doma. Ukázal to průzkum agentury STEM/MARK pro Českou televizi....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "anketa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "anketa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.