středa 16. června 2021 Zbyněk

Vyhledávání

Nalezené články: "Vlček"

Rozlučka s druholigovou sezónou byla pro Vysočinu úspěšná. Po výhře nad Chrudimí skončila sedmá

Byla to sezóna nahoru a dolů, závěr se ale povedl. Fotbalová Vysočina neprohrála svých posledních sedm zápasů, ten poslední, který druholigový ročník uzavřel, ovládla výsledkem 3:1 nad Chrudimí. Jihlavský tým tak obsazuje konečnou sedmou příčku.

Divoký závěr na hřišti posledního Vyšehradu přinesl Vysočině jen bod za remízu 2:2

Neprohrála posledních šest zápasů ve druhé lize, ze včerejší remízy však Vysočina asi velkou radost neměla. Jihlavští fotbalisté ji totiž vybojovali na hřišti beznadějně posledního a jistě sestupujícího Vyšehradu. I to však stačilo k posunu na osmou...

V zajímavém zápase Vysočina udolala Žižkov 3:2, patří jí deváté místo tabulky

Sérii zápasů s bodovým ziskem protáhla Vysočina na pět. Na poslední remízy navázali jihlavští fotbalisté cennou páteční výhrou 3:2 nad Žižkovem. V neúplné tabulce patří Vysočině deváté místo, na záchranu má aktuálně náskok osmi bodů.

Vysočina vyválčila ve Varnsdorfu bod, v tabulce je dál devátá

Zatímco v minulém kole Vysočina v závěru zápas ztratila, v dnešním 22. kole druhé ligy v něm jeden bod vybojovala. Na neoblíbeném varnsdorfském pažitu remízou 1:1 potvrdila stávající devátou příčku, má však náskok jen čtyři body na sestupové pásmo.

Do vod Vysočiny jsou teď vysazováni úhoři. Úlovky této tajemné ryby každoročně klesají

Moravský rybářský svaz během května a června vysadí do vybraných rybářských revírů 20-25 tisíc kusů jedinců úhoře říčního, přičemž nejvíc kusů bude vysazeno do největšího rybářského revíru v Kraji Vysočina vedeného jako Jihlava 7-8. Ten je tvořen...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vlček"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vlček"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.