sobota 25. června 2022 Ivan

Vyhledávání

Nalezené články: "Tolstého"

Opravy Jihlavského tunelu se chýlí ke konci, řidiči jím projedou již 14. června

Už je vidět světlo na konci tunelu. Jak obrazně, tak ve skutečnosti. V Jihlavském tunelu byla totiž mimo jiné dokončena instalace nového osvětlení a vše se schyluje k tomu, abychom se již brzy mohli tunelem projet. Pokud půjde vše podle plánu, bude...

Už i Vrchlického ulice je v předstihu otevřena. Projedeme se brzy i Jihlavským tunelem?

Dopravě v Jihlavě se stále daří ulevovat. Jedenáct dní poté, co v lze využívat opravovanou Tolstého ulici, se motoristům v pondělí otevřela i ulice Vrchlického. I v tomto případě to bylo v předstihu oproti plánovanému termínu.

V Kramolíně se během pátku ubytovalo 24 romských uprchlíků. Místní obyvatelé jsou zaskočeni

Čtyřiadvacet romských uprchlíků, z toho 19 dětí, bydlí od včerejška v armádním objektu v Kramolíně na Třebíčsku. Podle informací z krajského úřadu ubytované osoby prošly registrací v Krajském asistenčním centru pomoci Ukrajině (KACPU).

KACPU v Jihlavě hlásí menší zájem ze strany ukrajinských uprchlíků. Mění proto svou provozní dobu

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině (KACPU), které v krajské Jihlavě sídlí v Tolstého ulici, kvůli nižšímu zájmu ukrajinských uprchlíků tento týden mění svoji provoozní dobu vyřizování agend. Nejvíce Ukrajinců sem chodí v pondělí a v úterý.

Jsme z nejhoršího venku? Dneska se motoristům otevřela Tolstého ulice, oproti plánům o 11 dní dříve

S příjemným jedenáctidenním předstihem byly dokončeny práce na Tolstého ulici v Jihlavě. Novým asfaltovým povrchem udělal zhotovitel velkou radost zejména řidičům motorových vozidel, pro které je doprava Jihlavou při kumulaci rekonstrukcí takřka...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Tolstého"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Tolstého"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.