sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "řidič"

Řidič autobusu se chtěl vyhnout komplikacím na dálnici, tak z ní sjel. Uvízl ale na přejezdu

Policisté vyjížděli ve čtvrtek 9. července před šestou hodinou večer k autobusu, který uvízl na železničním přejezdu v Lukách nad Jihlavou a nemohl z místa odjet. Díky nim a náhodnému občanovi, který informoval železniční stanici, byl provoz na...

Zloděj u Pávova ukradl svodidla za více než půl milionu, sebral je pomocí techniky. Nevšimli jste si něčeho podezřelého?

Jihlavským policistům může nyní pomoct také veřejnost, a to v případu krádeže betonových svodidel, která se stala v období od března do konce dubna v katastru Pávova. Přesněji v lokalitě mezi dálničním přivaděčem a Karlovým lesem. Krádeží vznikla...

Policisté hledají svědky nehody teprve devatenáctiletého motorkáře

Třebíčští policisté se obrací na veřejnost, jež by mohla pomoci s vyšetřováním dopravní nehody, ke které došlo minulý týden v Třebíči. Hledají se svědci nehody motorkáře na Koželužské ulici.

Úsek na dálnici ve směru na Prahu je kvůli nehodě dvou náklaďáků neprůjezdný

Na dopravní problémy se nyní musí připravit řidiči, kteří cestují po dálnici D1 ve směru na Prahu. Kvůli nehodě dvou nákladních vozidel je 120,5 kilometr zcela neprůjezdný.

Na Havlíčkobrodsku se srazil vlak s osobním autem. Vše se naštěstí obešlo bez zranění

V Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku se před 9:00 srazil vlak s osobním autem. Podle mluvčího krajských záchranářů Petra Janáčka se nehoda obešla bez zranění. Doprava na železnici je zastavená.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řidič"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řidič"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.