středa 19. února 2020 Patrik

Vyhledávání

Nalezené články: "úmrtí"

Policie stále nezná totožnost mrtvého muže nalezeného na Pančavě. Nepoznáváte ho?

Jak jsme vás již informovali na podzim roku 2019, konkrétně v druhé polovině listopadu, v křovinatém porostu v lokalitě zvané Pančava byl nalezený mrtvý muž. Policisté dodnes neznají jeho totožnost. A v této souvislosti se obrací také na veřejnost.

Tragédie v Radkovicích. Po čelním nárazu do sloupu zemřel mladý muž, druhý je ve vážném stavu

Hodně smutnou bilanci si vyžádala ranní dopravní nehoda v Radkovicích na Třebíčsku. Osobní auto zde narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Jedna osoba byla byla ve velmi vážném stavu převezena do nemocnice, druhý mladý muž bohužel na místě zemřel.

U Luk nad Jihlavou vyhasl lidský život. Řidič osobáku nepřežil střet s dodávkou

K tragické dopravní nehodě musely dnes po sedmé hodině vyjíždět záchranné složky. Stala se na silnici II/404 - ve směru od silnice II/602 ve směru na Luka nad Jihlavou. Řidič v osobním autě nepřežil střet s dodávkou.

Loňská tragédie v Humpolci: Za sražený kočárek hrozí řidičovi šest let vězení

Během loňského léta otřásly veřejností důsledky dopravní nehody v Humpolci, během které osobní auto narazilo do dvojkočárku se dvěma dětmi, přičemž jedno zemřelo a druhé utrpělo vážná zranění. Viníkem střetu byl určen řidič vozidla, který byl...

CHŘIPKA NA VYSOČINĚ: Jeden člověk v kraji zemřel. Muži v Jihlavě bylo 58 let

V souvislosti s chřipkou zaznamenali hygienici na Vysočině letošní první úmrtí. V Jihlavě zemřel muž narozený v roce 1962, byl chronicky nemocný. Hygienici v kraji za poslední týden zaznamenali nárůst nemocnosti asi o 1,5 procenta. Nemocných s...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "úmrtí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "úmrtí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.