Nová Ves u Chotěboře
KrimiAgresivní muž ohrožoval hosty kulturního domu. Ti drželi dveře, aby se nedostal dovnitř
Dramatické chvíle zažívali v pátek před půlnocí v Nové Vsi u Chotěboře. Opilého muže vyzbrojeného teleskopickým obuškem a nožem odvezli policisté na protialkoholní záchytnou stanici.
HavlíčkobrodskoKvůli dešti měli hasiči nejvíc práce na Havlíčkobrodsku. Evakuovali další dětský tábor
Nejen hasiče během posledních hodin potrápil silný déšť, nejvíce problémů způsobil hlavně na Havlíčkobrodsku. V Nové Vsi u Chotěboře přetekla v noci na dnešek hráz rybníku. Voda částečně zasáhla šest domů. Hasiči preventivně evakuovali 20 lidí, podle mluvčí hasičů Petry Musilové našli azyl v hasičské zbrojnici. Hasiči v Břevnici na Havlíčkobrodsku museli pomoci s evakuací dětského tábora.
HavlíčkobrodskoV Nové Vsi přetekla hráz rybníka, zasaženo bylo 6 domů. Hasiči evakuovali 20 lidí
Nepříjemnou noc zažili lidé v Nové Vsi u Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Kvůli silnému dešti krátce před půl jednou v noci přetekla hráz místního rybnika.
KrimiTragická nehoda motorkáře. Po nárazu do stromu těžkým zraněním na místě podlehl
Dopravní nehoda s fatálními následky se dneska podvečer odehrála u Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Motocyklista z dosud neznámých důvodů sjel mimo silnici a narazil do stromu. Svým vážným zraněním na místě nehody podlehl.
Z krajeNa Vysočině vznikla nová mapa inspirující cyklisty i pěší k návštěvě Podoubraví
Nová mapa mikroregionu Podoubraví má za cíl připomenout nejkrásnější cyklotrasy i turistické trasy regionu, který je spjatý s horním tokem řeky Doubravy a najdeme ho v severovýchodní části Kraje Vysočina u hranic s Pardubickým krajem. Získat ji můžete v sídle Svazku obcí Podoubraví v Chotěboři nebo na úřadech 28 členských obcí, kterými je například Krucemburk, Havlíčkova Borová, Nová Ves u Chotěboře nebo Ždírec nad Doubravou.









