Divadlo otevřených dveří
KulturaDIOD v prosinci nabídne žánrově bohatý program
Prosincový program divadla DIOD opět láká milovníky různých kulturních žánrů. Pojďme se na to podívat konkrétně.
KulturaSoutěž: Lukáš Hejlík v hlavní roli projektu Listování v divadle DIOD
Listopadový program je v divadle DIOD přímo nabitý představeními různých žánrů. Příští týden do Jihlavy dorazí Lukáš Hejlík s projektem Listování.cz
KulturaDivadlem DIOD se přehání podzimní kulturní smršť
Divadlo DIOD nabídne divákům během listopadu bohatý program, během kterého se představí projekty různých kulturních žánrů.
KulturaSOUTĚŽ: Vyhrajte dvě vstupenky na letní představení DIODu v parkánu u brány
Do Jihlavy míří v rámci projektu Letní scény divadla DIOD pražský soubor Divadlo Letí. Ten na scéně uvede svou zbrusu novou inscenaci Greta, která se pohybuje na pomezí sci-fi a komedie a je inspirovaná jednou z nejkontroverznějších současných postav boje proti globálnímu oteplování Gretou Thunberg.
KulturaDIOD poprvé nabídne letní scénu pod širým nebem, program se odehraje v parkánu u brány
Divadlo DIOD letos poprvé nabídne všem kulturním příznivcům letní scénu pod širým nebem. A máme se na co těšit, program bude opravdu pestrý a na své si přijde každý včetně rodin s dětmi.
KulturaDIOD oslavil desetileté výročí již dubnu, narozeninový mejdan se však odehraje příští pátek
Divadlo DIOD oslavilo letos v dubnu desáté narozeniny. Na pořádnou oslavu jsme si ale kvůli současné situaci museli počkat. Avšak kdo si počká, ten se dočká a my vás s velikou radostí srdečně zveme na narozeninový mejdan.
KulturaDesátý ročník festivalu současného cirkusu Fun Fatale slibuje absurdní podívanou
Ve dnech 17. až 31. května vystoupí v rámci festivalu Fun Fatale více než dvacet artistek. Diváky v Praze a Jihlavě čeká komorní, nezvykle dlouhá a převážně česká oslava. Několik dní nabitých inscenacemi předních domácích akrobatek nabídne ukázku z připravované divadelní hry Ridiny Ahmedové Sádlo, premiéru Alžběty Tiché Stav, nejnovější projekt souboru Holektiv Vrány, celovečerní sólo slovenské artistky Ariadny Vendelové nebo work in progress souboru Cirkus TeTy. Program doplní kabaret krátkých čísel vzdušné i pozemní akrobacie a workshopy.









