Počasí dnes17 °C, zítra17 °C
Pátek 10. května 2024  |  Svátek má Blažena

Florbalistky SK Jihlava si připisují dvě prohry, v prvoligové tabulce jsou sedmé

Dva těžké duely podstoupily florbalistky SK Jihlava během minulého víkendu. Bohužel ani v jednom případě si z utkání proti moravskému soupeři nedokázaly připsat bodový zisk. Po shodných 6:3 s Brnem a Šitbořicemi patří hráčkám z Vysočiny sedmé místo prvoligové tabulky.

V sobotním utkání se utkaly Jihlavanky s lídry tabulky z Brna. Do zápasu nastoupily s jasným cílem, nepustit soupeřky do jejich známého kolotoče. To se po většinu zápasu vcelku dařilo, a tak po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 4:3, které ještě dávalo jisté naděje do posledního dějství. Ve třetí třetině už hráčkám SK Jihlava lehce docházely síly a soupeřky se více dostávaly do nebezpečných situací, ze kterých dvakrát skórovaly a nakonec potvrdily roli favorita utkání. I přes prohru Jihlavy je nutné říct, že hostující tým podal dobrý výkon.

Bulldogs Brno - SK Jihlava 6:3 (2:2, 2:1, 2:0)

Branky Jihlavy: 15. Kateřina Bednářová, 17. Tereza Sedláčková, 25. Michaela Boháčková.

Sestava Jihlavy: Miksová, Sedláčková, Rozehnalová, Váňová, Svobodová, Kastnerová, Vaněčková, Bártová, Korešová, Syslová, Bednářová, Boháčková

Hra byla ze začátku opatrná a vyrovnaná, obě družstva bravurně plnila pokyny svých trenérů. Jihlava se celkem třikrát radovala vedení, jihomoravské soupeřky ale dokázaly pokaždé srovnat. Hra se přelévala ze strany na stranu a nebylo nouze o parádní brankové příležitosti na obou stranách. Ve třetí třetině se ovšam obraz hry změnil. Síly domácím docházely a soupeřky je svojí rychlou hrou přehrávaly. Na jejich góly už hráčky z Vysočiny odpovědět nedokázaly.

SK Jihlava - FBC Aligators Šitbořice 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)

Branky Jihlavy: Martina Svobodová, 19. Simona Pálková, 31. Simona Pálková

Sestava Jihlavy: Miksová, Sedláčková, Rozehnalová, Váňová, Svobodová, Jandátová, Vaněčková, Bártová, Korešová, Syslová, Bednářová, Boháčková, Pálková, Běhounková

Foto SK Jihlava | Zdroj SK Jihlava

Štítky SK Jihlava, florbal, ženy, první liga, FC Vysočina Jihlava, FC Zbrojovka Brno, florbalista, Bulldogs Brno

Florbalistky SK Jihlava si připisují dvě prohry, v prvoligové tabulce jsou sedmé | Ostatní sporty | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny