neděle 25. října 2020 Beáta

Bezchybná obrana dovedla Gladiátory k další jasné výhře, v Ústí nad Labem uspěli 27:0

Dominance Gladiátorů v letošním ročníku Paddock ligy trvá dál, ani v šestém kole nenašel tým z Vysočiny přemožitele. Z Ústí nad Labem, které jako jediné mohlo ohrozit výsostnou pozici Glaldiators v západní skupině soutěže, si odvezli přesvědčivou výhru 27:0.

Hosté z Vysočiny předvedli na severu Čech soustředěný výkon. Velice dobře jim opět fungovala defenzíva, ani ve druhém vzájemném zápase nedovolila Ústí zapsat byť jediný bod. Když se k tomu přičetl touchdown v každé čtvrtině, zrodilo se vítězství, které Gladiátorům první místo v tabulce západní skupiny Paddock ligy.  

V útoku se jako první prosadil Petr Čermák, který zachytil třicetimetrovou přihrávku Joey Bradleyho. Stejnou spolupráci si oba zopakovali i ve druhé čtvrtině další povedenou pasovou hrou. Do kabin šly oba tým za stavu 0:13.    

Po další Bradleyho kratším passu navýšil skóre David Calta a svůj touchdownový "hattrick" dokončil v závěrečné čtvrtině Čermák. Ve třech případech dokázal bodovou akci potvrdit extra pointem Jan Bavlovič, konečný stav byl tak nakonec 0:27.  

Ústí nad Labem - Vysočina Gladiators 0:27 (0:6, 0:7, 0:7, 0:7)

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Facebook / Vysočina Gladiators

Štítky Vysočina Gladiators, americký fotbal, Paddock liga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.