Počasí dnes20 °C, zítra22 °C
Neděle 28. dubna 2024  |  Svátek má Vlastislav

Dukla porazila Frýdek-Místek 4:1, v tabulce je sedmá

Pravidelně střídání výher a proher nekončí. Po prohře ve Zlíně si Dukla na "domácím" pelhřimovském ledě vyšlápla na Frýdek-Místek, který nakonec porazila 4:1. Průběžně je Jihlava sedmá.

Úvodní třetina zápasu přinesla jedinou branku, o kterou se ve 12. minutě v přesilovce postaral jihavský Bartoš. Frýdku-Místku se ve druhé části  Martynkem povedlo srovnat, ovšem v poslední minutě před odchodem do kabin vrátil Jihlavě kapitán Čachotský.

Hned na začátku třetí části vnesl klid na jihlavské hole třetím gólem Brož. Červenožlutí i díky gólmanovi Adamu Beranovi kontrolovali dvoubrankový náskok, který na konci mače pojistil znovu Čachotský trefou do prázdné klece při vlastním oslabení.

HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 12. Bartoš (Brož, Čachotský), 40. Čachotský, 43. Brož (Krajč, Vala), 58. Čachotský (Ozols, Beran) – 33. Martynek (Doktor, Marosz).

Rozhodčí: Jaroš, Květoň - Jindra, Komínek. Diváci: 223.

Jihlava: Beran – Bilčík, Ozols, Dundáček, Chvátal, Kolář, Dvořák, Vala – Čachotský, Bartoš, Cachnín – Harkabus, T. Havránek, Jelínek – Štefančík, Kuprijanov, Burkov – Krajč, Pořízek, Brož.

Frýdek-Místek: Mokry – Š. Havránek, Haman (A), Výtisk (C), Kowalczyk, Urbanec (A), Homola – Cedzo, Haas, Svačina – Doktor, Marosz, Martynek – Ramik, Šuhaj, Sedlák – Geidl, Veselý, Macháček - Toman

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!