sobota 17. dubna 2021 Rudolf

Zkraje nového roku znovu do práce. Fotbalisté Vysočiny zahájí přípravu 11. ledna

Fotbalisté FC Vysočina si po předlouhé podzimní sezóně užívají zasloužené dovolené. Zároveň se však individuálně připravují, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 11. ledna 2021, čímž se rozběhne náročný zimní blok s množstvím tréninků a zápasů.

Už ve čtvrtek 7. ledna jihlavští fotbalisté absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Vlastní zimní příprava bude probíhat v domácím prostředí, kde hráči FCV mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách a posilovny na stadiónu.

Do první zimní prověrky mančaft nastoupí v sobotu 16. ledna, kdy se v Jihlavě představí třetiligový Sokol Živanice. Další dva přípravné termíny jsou zatím předmětem jednání klubů. Ve středu 27. ledna na jihlavské umělce nastoupí třetiligový SFK Vrchovina a poslední lednovou sobotu Vysočina nastoupí ve Vlašimi. V dalších týdnech jsou jisté duely s Velkým Meziříčím, Viktorií Žižkov a Chrudimí.

Boje v jarní FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE by měly znovu propuknout v pátek 5. března, kdy Jihlava hostí Vyšehrad.

Aktualizovaný program zápasů týmů FC Vysočina v zimní přípravě najdete TADY.

Ohodnoť článek

Foto FC Vysočina Jihlava | Zdroj FC Vysočina Jihlava

Štítky Vysočina Jihlava, zimní příprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.