Počasí dnes12 °C, zítra15 °C

Trápení Vysočiny pokračuje, v Brně prohrála 5:2 a zůstává šestá

Vysočina se po návratu na zelené pažity dál trápí. Ze šesti zápasů vybojovala pouhé dva body a nic dobrého nepřinesl ani včerejší zápas v Brně. I po vysoké prohře 5:2 ale zůstává jihlavský tým na šestém místě relativně blízko druhé barážové pozici.

Podobně jako v Chrudimi se Jihlavě hrubě nepovedl ani vstup na pondělního zápasu. Po Fouskem proměněné penaltě a Přichystalově trefě to bylo v 6. minutě. Pro hosty vylepšil situaci Zoubele, který se prosadil v nastaveném čase prvního poločasu. Na dvoubrankové manko se však skóre Krškou dostalo hned ve 47. minutě, dominanci domácí pak pak potrvdil Vintr a Přichystal. Koubkovou snížení v závěru bylo spíše jen kosmetickou úpravou výsledku.

FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava 5:2 (2:1)

Góly: 5. Fousek (pen.), 6. Přichystal, 47. Krška, 63. M.Vintr, 69. Přichystal – 45+2. Zoubele, 79. Koubek.

Rozhodčí: Petřík – Novák, Váňa.

Brno: Floder – Štepanovský, Dreksa, Ad. Čermák, Bariš – Hladík (46. Krška), J. Sedlák, Pachlopník (36. Eismann), Šumbera (46. M. Vintr) – A. Fousek (70. Jurásek), Přichystal (76. Mach).

FC Vysočina: Vejmola – Křišťál, Lacko, Pojezný (74. Diouf), F. Novotný – Vaculík (62. Shudeiwa), Fortelný – Mikuš (73. Svoboda), Zoubele (62. Koubek), Rezek (57. Smejkal) – Arroyo. Náhradníci: Veselý – Šimko.