sobota 23. listopadu 2019 Klement

Na okraji silnice bylo nalezeno tělo šestnáctiletého chlapce. Svědkové, přihlaste se policii!

Kriminalisté z Havlíčkova Brodu od rána vyšetřují úmrtí teprve šestnáctiletého chlapce. Jeho tělo bez známek života našli náhodní kolemjedoucí na okraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou. Policisté nyní hledají důležité svědky, kteří by mohli pomoci s vyšetřováním.

I přes poskytnutí okamžité pomoci a pokusy o resuscitaci přivolaný lékař konstatoval smrt. Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka a kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod. Ke stanovení přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva.

„Kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří by mohli poskytnout svědectví k pohybu mladíka oblečeného v tmavém oblečení, který šel pěšky po silnici II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou, a to v sobotu 12. října časně ráno v době od 01.00 hodin do 02.30 hodin,“ sdělila výzvu Dana Čírtková, mluvčí policistů.

Policisté se dále obrací na řidiče, kteří projížděli ve stejnou dobu, tedy v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní, po této silnici v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům. Případná svědectví a další informace k pohybu mladíka po silnici lze poskytnout policistům cestou linky tísňového volání 158.

Foto Drbna

Štítky úmrtí, nález, policie svědectví

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.