pátek 24. ledna 2020 Milena

Povedená dvojice zlodějů kradla v obchodě na Romana Havelky. Zastavila je ostraha

Výlet do Jihlavy se moc nevyplatil dvojici mužů, kteří kradli v obchodě na ulici Romana Havelky. Ke krádeži došlo ve středu 11. září kolem půl osmé večer.

„Oba muži byli pod vlivem alkoholu a odcizili různé zboží jako cukrovinky, baterie a hřbitovní svíčku. Zboží uschovali do batohu a prošli prostorem pokladen, aniž by za zboží zaplatili. Muže poté zastavil pracovník ostrahy a na místo byli přivoláni policisté,“ popsala případ Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Oba muži přivolaným policistům nadýchali kolem dvou promile alkoholu. Konkrétně šlo o osmačtyřicetiletého muže z Táborska a šestačtyřicetiletého muže z Královéhradecka. Starší z nich je opakovaně soudně trestaný recidivista, který byl v minulosti již opakovaně odsouzen za majetkovou trestnou činnost, naposledy byl potrestán letos v březnu.

„Oba podezřelé muže policisté zajistili a odvezli je na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Starší z nich je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže, mladší z přestupku proti majetku. Případ policisté prověřují,“ doplnila Kroutilová.

Foto Drbna

Štítky zloděj, krádež, obchod, ostraha, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.