čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Totožnost utonulé definitivně potvrzena. Obětí vraždy byla pohřešovaná žena z Havlíčkova Brodu

To, co bylo velmi pravděpodobné, se definitivně potvrdilo. Totožnost utonulé ženy, která byla před dvěma týdny nalezena na hladině rybníka mezi Kámenem a Habry na Havlíčkobrodsku, se skutečně shodovala s pohřešovanou Jitkou Zachariášovou. Rovněž bylo potvrzeno, že žena zemřela násilnou smrtí.

Z výsledků genetického srovnání odebraných vzorků vyplynulo, že se opravdu jedná o pohřešovanou ženu z Havlíčkova Brodu. Z výsledků provedené soudní pitvy vyplynulo, že na její smrti nese vinu cizí osoba a že žena zemřela násilnou smrtí.

PSALI JSME: Utonulá žena byla zřejmě zavražděna. Policie zintenzivňuje pátrání a žádá o záběry z palubních kamer

Případem se dále intenzívně zabývají kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina ve spolupráci se svými  kolegy z územního odboru Havlíčkův Brod s cílem co nejrychleji tento závažný případ objasnit a zadržet pachatele.

Policie současně děkuje veřejnosti za všechny reakce na zveřejněné výzvy, stejně jako za všechna svědectví od občanů, kteří na policejní výzvy reagovali. Všemi získanými poznatky se kriminalisté důkladně zabývají a vyhodnocují je.

 

Foto Policie ČR | Zdroj Policie ČR

Štítky úmrtí, Havlíčkobrodsko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.