neděle 15. prosince 2019 Radana

Řidič BMW jel na D1 příliš rychle, dostal smyk a narazil do náklaďáku. Zraněním na místě podlehl

Na dálnici D1 vyhasl v pondělí 12. srpna před půlnocí další život. Dopravní nehoda, ke které došlo na 83. kilometru ve směru na Brno, se stala osudnou pro dvaačtyřicetiletého řidiče.

Podle prvotních informací projížděl po dálnici ve směru jízdy na Brno řidič s osobním vozidlem BMW 540. „Řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy s vozidlem vlivem vysoké rychlosti dostal na mokré vozovce smyk, přejel přes středový travnatý pás, kde narazil do středových ocelových svodidel, od kterých se vozidlo dále odrazilo zpět na těleso dálnice a přejelo přes levý, pravý a přídavný jízdní pruh a vyjelo na dálniční odpočívku, kde narazilo do zadní části odstavené nákladní soupravy složené z tahače a návěsu,“ popsala osudný okamžik Dana Čírtková, mluvčí policistů.

Zranění neslučitelná se životem 

Při nárazu utrpěl dvaačtyřicetiletý řidič osobního vozidla zranění neslučitelná se životem. Podle informací od policie v době nehody cestoval ve vozidle sám.

„Místo zůstalo po nehodě s opatrností průjezdné, omezení provozu se dotklo v době vyšetřování okolností nehody pouze provozu v odbočovacím pruhu,“ dodala mluvčí policistů.

Foto Drbna

Štítky nehoda, dálnice, D1, úmrtí, rychlost, smyk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.