středa 11. prosince 2019 Dana

Řidič Octavie na přechodu v Jihlavě srazil chodkyni. Tu převezli do jihlavské nemocnice

V jihlavské nemocnici skončila v pátek 12. července kolem půl jedné odpoledne devětačtyřicetiletá chodkyně, kterou na přechodu pro chodce v Jihlavě srazil řidič osobního auta. Nehoda se stala na Jiráskově ulici.

„Devětatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda Octavia jel ve směru od obchodního domu směrem k centru města. Zřejmě se plně nevěnoval řízení vozidla a pravou přední částí srazil devětačtyřicetiletou chodkyni, která v tu dobu přecházela silnici po přechodu pro chodce. Při dopravní nehodě došlo ke zranění chodkyně, která byla zdravotnickou záchrannou službou převezena na ošetření do Nemocnice Jihlava. Ke zranění jiných osob nedošlo,“ popsala nepříjemnou situaci Dana Čírtková, mluvčí policistů.

Ke hmotné škodě na autě Škoda Octavia ani k jiné hmotné škodě také nedošlo. Dechová zkouška na alkohol u obou účastníků dopravní nehody měla negativní výsledek.

„Věc dopravní nehody na místě nehody vyřešili policisté s řidičem uložením pokuty v příkazním řízení,“ doplnila mluvčí Čírtková.

Foto Drbna

Štítky zranění, přechod, chodkyně, nemocnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.