pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Dva bytové domy v Jihlavě, dvě ukradená kola a jeden stejný zloděj. Toho dopadli policisté

Během minulého týdne byla v bytových domech v Jihlavě ukradena dvě jízdní kola. A jak se ukázalo, obě krádeže má na svědomí jeden a ten samý zloděj.

Ze spáchání trestného činu byl obviněn pětatřicetiletý, opakovaně soudně trestaný recidivista.

„Ke spáchání obou činů došlo minulý týden. Nejprve se pachatel v noci ze středy na čtvrtek vloupal do domu na ulici Telečská, kde odcizil pánské horské kolo za více než osm tisíc korun. O den později krádež zopakoval na ulici Alšova, kde během noci vypáčil dveře bytového domu a z kolárny odcizil dámské kolo v hodnotě necelých pět tisíc korun. Poté, co policisté přijali oznámení o krádeži, začali v obou případech případ prověřovat. Na základě šetření zjistili, že se obou krádeží dopustil shodný pachatel,“ popsala Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Policisté tohoto zloděje vypátrali a zahájili jeho trestní stíhání. Pětatřicetiletý muž z Jihlavy byl obviněn ze spáchání přečinu krádeže.

„Tento pachatel se v minulosti již majetkové trestné činnosti dopustil, naposledy byl odsouzen v polovině letošního května. Případ kriminalisté dále vyšetřují,“ upřesnila ještě Kroutilová.

Foto pixabay.com

Štítky krádež, kolo, dopadení, zloděj, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.