Počasí dnes7,5 °C, zítra8,2 °C
Sobota 22. března 2025  |  Svátek má Leona
Bez reklam

Aktuálně

Sdílená kola se třemi převody v Jihlavě nevadí, v Třebíči ano. Po zimě se vrací i do dalších měst více...

Slunečné počasí láká k venkovním aktivitám. Dětská hřiště v Jihlavě jsou už všechna odemčená více...

VIDEO: Strážníci zavolali lékaře k cizinci, který měl na náměstí v Jihlavě velké bolesti. Trápila ho záda více...

Tragédie u Zlátenky na Pelhřimovsku. Střet s náklaďákem nepřežil řidič osobního vozidla

, aktualizováno 2. srpna 2018, 17:20

Autoři | Foto Drbna | Zdroj Policie ČR

Oběť nejvyšší si bohužel vyžádal střet osobního a nákladního automobilu, ke kterému došlo ve čtvrtek krátce po 13. hodině u obce Zlaténka na Pelhřimovsku.

„Jednašedesátiletý řidič osobního vozidla utrpěl při dopravní nehodě těžká zranění, kterým na místě podlehl,“ dodala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Ze šetření vyplynulo, že tento řidič osobního vozidla vjížděl z vedlejší silnice na silnici I. třídy, kde se střetl s projíždějícím nákladním vozidlem. Dechová zkouška u řidiče nákladního vozidla byla negativní.

Policisté i nadále příčinu a okolnosti tragické nehody prověřují. Doprava na místě je stále řízena kyvadlově.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky havárie, úmrtí, Zlátenka, okres Pelhřimov, osobní vůz, nákladní automobil

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Tragédie u Zlátenky na Pelhřimovsku. Střet s náklaďákem nepřežil řidič osobního vozidla | Krimi | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.