Pá 28. 8. 2026Augustýn
Krimi

Mladá řidička sjela s Land Roverem do rybníka. Prý se vyhýbala zvěři

Martin Singr1 minuta čtení13. 4. 2026, 15:02
Mladá řidička sjela s Land Roverem do rybníka. Prý se vyhýbala zvěři. Foto: Policie ČR
Mladá řidička sjela s Land Roverem do rybníka. Prý se vyhýbala zvěři. Foto: Policie ČR · Foto: Policie ČR

V sobotu po desáté hodině večer zasahovali policisté u netradiční nehody, ke které došlo u Herálce na Havlíčkobrodsku. Auto skončilo v rybníce, čímž vznikla stotisícová škoda.

„Dvacetiletá řidička jedoucí od obce Skorkov s osobním vozidlem Land Rover nepřiměřeně zareagovala na lesní zvěř, která jí měla vběhnout do jízdní dráhy. Strhla řízení, vyjela mimo komunikaci a následně s vozidlem skončila v rybníce. Ke střetu se zvěří nedošlo,“ informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Řidička se spolujedoucím byli promrzlí, proto na místo přijela zdravotnická záchranná služba. Dechová zkouška byla negativní, škoda je předběžně vyčíslená na sto tisíc korun, řidička musela navíc zaplatit pokutu.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
VIZUALIZACE: V Pelhřimově už ví, jak bude vypadat nový venkovní bazénSpolečnost

VIZUALIZACE: V Pelhřimově už ví, jak bude vypadat nový venkovní bazén

Ne jen obyčejný bazén, ale moderní prostor pro plavání, vodní radovánky, rodiny s dětmi i pohodový letní odpočinek. Tak hovoří pelhřimovská radnice o novém místě pro koupání. Na nový bazén se mohou už v příštím týdnu těšit i Jihlavané.

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?Doprava

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?

Kampaň Markéta se Zebrou míří na Českou televizi. Data za posledních šest let ukazují nepříjemnou pravdu: téměř polovina dětí zraněných v silničním provozu seděla v autě jako spolucestující. Přivézt dítě ke škole autem tedy zdaleka neznamená přivézt ho bezpečně.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook