Aktuálně

Výbuch v kočičí kavárně způsobil škodu deset milionů. Kriminalisté nyní žádají o pomoc veřejnost více...

Řidič na Třebíčsku narazil do pilíře plynové přípojky. Silnice byla uzavřená, řidiči museli po objížďce

, aktualizováno 20. ledna 2025, 10:45

Autoři | Foto Se svolením Policie ČR

Cestování dnes ráno řidičům na Třebíčsku komplikovala dopravní nehoda, která se stala ve Stropešíně. Řidič v autě zde narazil do pilíře plynové přípojky u jednoho z domů. Nárazu předcházela dopravní nehoda.

Ta se stala po osmé hodině. K nehodě došlo poté, co řidič nákladního vozidla přejel v zatáčce do protisměru, kde se střetl s osobním vozidlem. To bylo odmrštěno mimo komunikaci, kde poškodilo hlavní uzávěr plynu, který začal unikat. Poškozen byl také rozvaděč elektřiny.

Silnice byla v místě dopravní nehody dvě hodiny uzavřená. Řidiči museli využít objízdnou trasu. „U řidičů obou vozidel provedli policisté dechové zkoušky s negativními výsledky. Případ dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Třebíč," sdělila policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Dodala, že incident se obešel bez zranění. 

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky plyn, přípojka, nehoda, Stropešín

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.