Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie
Bez reklam

Policie šetří hromadnou sobotní bitku na jihlavském náměstí. Pár lidí se zranilo

Rušno bylo v sobotu 17. února před čtvrtou hodinou ranní na jihlavském Masarykově náměstí v Jihlavě. Jak dnes dopoledne uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová, mezi několika lidmi tam mělo dojít k incidentu.

„Vzhledem k předpokladu, že se na místě nachází vyšší počet lidí zúčastněných na probíhajícím sporu, vyjelo na náměstí několik policejních hlídek a také strážníci městské policie. Policistům se podařilo situaci na náměstí zklidnit, provedli nezbytné úkony a osoby se následně rozešly. Zajistili jednoho muže, který odmítal uposlechnout výzvy a je tak podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku," sdělila policejní mluvčí Jana Kroutilová. 

Podle ní se několik lidí zranilo. „Do současné doby ale nemáme informace, že by vyhledali lékařské ošetření," dodala mluvčí. 

Policie následně zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu pokusu ublížení na zdraví a výtržnictví. „Případ prověřujeme a provádíme další šetření. Zjišťujeme a vyhodnocujeme průběh a veškeré související okolnosti tohoto konfliktu," uzavřela Jana Kroutilová. 

Hodnocení článku je 48 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jakub Bartoš | Zdroj Policie ČR

Štítky spor, incident, policie, zranění, náměstí, Jihlava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Policie šetří hromadnou sobotní bitku na jihlavském náměstí. Pár lidí se zranilo | Krimi | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.