Počasí dnes-2 °C, zítra-1 °C
Čtvrtek 30. listopadu 2023  |  Svátek má Ondřej
Bez reklam

Policie hledá Annu a Kláru, obě odešly ze zařízení pro mládež. Dodnes se nikomu neozvaly

Žďárští policisté vyhlásili pátrání po dvou dívkách – sedmnáctileté Anně a o rok mladší Kláře. Obě měly utéct ze zařízení pro mládež, kde pobývají.

„Sedmnáctiletá Anna má bydliště na Českobudějovicku, umístěna by ale měla být v zařízení pro mládež ve Velkém Meziříčí, odkud v pondělí 4. září utekla. Společně s ní odešla také šestnáctiletá dívka z Prahy, která by také měla být umístěna ve velkomeziříčském zařízení pro mládež," popisuje policejní mluvčí Jana Kroutilová. 

Dívky odešly neznámo kam a do současné doby o sobě nepodaly žádnou zprávu.

Anna Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, silnější postavy. Má plavé rovné vlasy a nosí dioptrické brýle. Dívka má tetování na levé ruce, jedná se o obrázek psa, pusy a srdce, dále má na pravé ruce číslice a na rameni květinu, v bederní oblast zad má vytetované srdce a na noze obrázek blesků. Při odchodu měla na sobě oblečenou černou mikinu, vestu a kalhoty. S sebou měla kostkovaný černo bílý batoh.

Klára Pohřešovaná šestnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, štíhlé postavy. Má tmavé rovné vlasy a hnědé oči. Při odchodu měla na sobě oblečenou černou mikinu a kalhoty, obuté měla černé tenisky.

Po přijetí oznámení o pohřešování dívek po nich policisté vyhlásili celostátní pátrání. Dívky hledali v lokalitách, ke které mají vazby, a prověřili také místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohly nacházet nebo pohybovat. Hledali také u jejich vrstevníků a kamarádů. Do současné doby se dívky nalézt nepodařilo.

„Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohly nacházet v Praze, nelze ale vyloučit jiné místo republiky ani to, že se nepohybují společně. Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešované dívky mohly nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ vyzývá Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR (redakčně upraveno) | Zdroj Policie ČR

Štítky pátrání, policie, veřejnost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Policie hledá Annu a Kláru, obě odešly ze zařízení pro mládež. Dodnes se nikomu neozvaly | Krimi | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.