<

Aktuálně

HLEDÁME PÁNÍČKA: Roční pejsek Cuba je plný energie. Nejlíp mu bude v aktivní rodině více...

Já prostě řídím rád, řekl strážníkům v Jihlavě muž se třemi zákazy řízení více...

Muž předjížděl autobus a bokem narazil do auta. Zranila se maminka s dcerou v sedačce více...

V Třebíči v noci hořel rodinný dům. Majitel má popáleniny, škoda se dostala k milionu více...

V březnu na silnicích na Vysočině zemřeli dva lidé. Stalo se skoro 400 nehod

Autoři | Foto Tomáš Kaser

V březnu zemřeli při dopravních nehodách na silnicích na Vysočině dva lidé, o jednoho méně než ve stejném období loni. Od začátku roku si nehody v kraji vyžádaly devět životů.

V březnu se v regionu stalo 383 nehod, což je o 59 více než loni. Při nehodách bylo deset lidí těžce zraněno, 90 lehce. Celková škoda byla vyčíslena na 34,82 milionu korun, což je pod ročním průměrem.

Na silnicích Vysočiny vyhasl další lidský život. Tragická nehoda se stala dnes po 15. hodině na silnici I/38 u Vílance na Jihlavsku. Zemřel při ní řidič v osobním autě.

Nejprve v březnu zahynul u Vílance na Jihlavsku řidič osobního auta, když se srazil s nákladním vozem. Tragická nehoda se stala 8. března. O čtyři dny později na Žďársku zemřela dvacetiletá řidička, která se střetla s protijedoucím autem.

Dvacetiletá řidička nepřežila střet s protijedoucím autem. Zranil se i spolujezdec, skončil v nemocnici

Žďárští policisté šetří okolnosti tragické dopravní nehody, která se stala u obce Stržanov. Na následky těžkého zranění přišla o život dvacetiletá řidička v osobním autě Citroen.

Nejčastější příčinou nehod bylo nepřizpůsobení jízdy okolnostem, druhou nejčastější příčinou byla nepřiměřená rychlost. Nejtragičtějšími dny končícího měsíce byly úterý 7. března a čtvrtek 16. března s 20 nehodami.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky úmrtí, statistika, nehoda, automobilová, březen, 2023, Vysočina

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.