Počasí dnes-3 °C, zítra-2 °C
Úterý 7. února 2023  |  Svátek má Veronika

Policie hledá dvanáctiletou Natalii. Nevrátila se z vycházky, může se nacházet kdekoliv v ČR

Pelhřimovští policisté pátrají po dvanáctileté Natálii Šarišské. S hledáním dívky, která byla naposledy spatřena v Humpolci, může nyní pomoci i veřejnost.

„Dvanáctiletá dívka byla viděna naposledy v neděli 22. ledna v odpoledních hodinách, v Humpolci, kde pobývala. Policisté začali okamžitě po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat ve městě,“ uvedla mluvčí policistů Michaela Lébrová.

Natalia Šarišská
Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči. V době odchodu na sobě měla černou zimní bundu, černé legíny a světlé kotníkové boty. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Českých Budějovicích a měla se vrátit z povolené dovolenky.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám, ty prověřily lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Kolínsku, ale není vyloučeno, že se nachází na jiném místě republiky.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ vyzývá mluvčí Lébrová.

Ohodnoť článek

Foto Policie ČR (redakčně upraveno) | Zdroj Policie ČR

Štítky pátrání, dívka, veřejnost, policie, Humpolec, ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.