<

Aktuálně

Motorkář na Žďársku jel rychle a upadl pod kola Tatry. Letěl pro něj vrtulník více...

Hledá se šestnáctiletá Melisa. Potřebuje brát pravidelně léky, které nemá u sebe více...

Po volbách budeme hledat průsečíky, říká Petr Ryška, primátor Jihlavy a lídr koalice více...

V jihlavské zoo smutní, zebra zemřela při porodu. Další dvě odjely do Polska více...

Dvacetiletý řidič bez řidičáku u Polné boural, navíc byl opilý. Dva lidé skončili v nemocnici

Do nepříjemné situace se dostal dvacetiletý řidič v Seatu, který měl u Polné dopravní nehodu. Dva lidé se při ní zranili a navíc se ukázalo, že byl opilý.

Incident se stal ve středu 6. července před 6. hodinou. Mladý řidič jel ve směru na Věžničku.

„Po projetí zatáčky v klesání dostal smyk, vyjel na krajnici a následně mimo komunikaci. Při dopravní nehodě utrpěli zranění dva spolujedoucí, oba byli zdravotnickou záchrannou službou převezeni na ošetření do jihlavské nemocnice. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 0,78 promile alkoholu. Obdobné hodnoty u něho ukázaly také opakované zkoušky,“ uvedla k nehodě Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Dále policisté zjistili, že dvacetiletý muž nevlastní řidičské oprávnění. Místo nehody ohledali a zadokumentovali. „Škoda byla předběžně vyčíslena na sedmdesát tisíc korun. Dopravní nehodu a její okolnosti policisté šetří,“ doplnila mluvčí Kroutilová.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky nehoda, alkoho, zranění, oprávnění, policie, Polná, dopravní nehoda, SEAT, Lékárenský komplex Jihlava, Věžnička

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.