středa 17. srpna 2022 Petra

Řidič elektrické koloběžky na Bedřichově narazil do stromu a přivodil si těžké zranění

Zřejmě chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě. V jihlavské čtvrti Bedřichov došlo v pátek večer k vážnému zranění pětačtyřicetiletého řidiče elektrické koloběžky poté, co na přímém úseku narazil do stromu.

K dopravní nehodě došlo v pátek 1. července okolo 19 hodin v Sokolovské ulici v Jihlavě. Řidič elektrické koloběžky jel ve směru od ulice Pávovská směrem k ulici Kollárova. „Při jízdě na přímém úseku se plně nevěnoval řízení, vjel vpravo mimo komunikaci, kde s koloběžkou narazil do stromu,“ popsala v tiskové zprávě médiím policejní mluvčí Dana Čírtková.

Při dopravní nehodě si pětačtyřicetiletý řidič způsobil zranění, se kterými byl na místě ošetřen posádkou vozidla zdravotnické záchranné služby a následně byl převezen do jihlavské nemocnice k dalšímu ošetření. U muže nebylo možné, z důvodu rozsahu poranění, provést orientační dechovou zkoušku, proto byl cestou operačního střediska nařízený odběr krve.

Při nehodě vznikla hmotná škoda na koloběžce ve výši 10 tisíc korun. Další okolnosti nehody prověřují policisté z dopravního inspektorátu Jihlava.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Kristof Topolewski | Pixabay | Zdroj Policie ČR

Štítky Jihlava, nehoda, elektrokoloběžka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.