sobota 6. března 2021 Miroslav

Padaly z něj nadávky a později i kalhoty. Muž se 2,5 promile putoval z obchodu přímo na záchytku

Kuriózní a nepříliš příjemná podívaná se v sobotu večer naskytla nakupujícím v humpoleckém obchodním centru. Na svědomí ji měl silně podnapilý muž, který nadával, padaly mu kalhoty a celkově budil veřejné pohoršení. Situaci vyřešili až policisté, kteří problémového "nakupujícího" transportovali na záchytku.

Silně podnapilý muž se v obchodním centru začal nepřístojně chovat po dvacáté hodině večerní. Opíral se o pokladnu a vykřikoval nesrozumitelné nadávky. I když byl ostrahou prodejny opakovaně upozorněn na své chování a byl vyzván, aby prostor prodejny opustil, muž neragoval a ve svém jednání pokračoval. Stále vrávoral, spadávaly mu kalhoty a svým jednáním dále budil veřejné pohoršení.

Na místo musel vyjet policisté, kteří opilce podrobili dechové zkoušce; ta vykázala hodnotu 2,49 promile alkoholu. Protože vzhledem ke své silné podnapilosti nebyl schopen samostatné chůze bez cizí pomoci a svým jednáním bezprostředně ohrožoval svůj život, život nebo zdraví jiných osob anebo majetek a dále byla důvodná obava, že bude v protiprávním jednání pokračovat.

„Policisté muže eskortovali do protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě k vystřízlivění. Třiadvacetiletý muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Ohodnoť článek

Foto pixabay.com | Zdroj Policie ČR

Štítky Humpolec, alkohol, obchod, opilost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.