Aktuálně

Řidička vyjížděla z parkovacího místa a poškodila čtyři auta. Dostala pokutu více...

Opilý čtrnáctiletý chlapec vzal dědovi klíčky od auta. Havárii nahlásila jeho matka více...

Andělé bez křídel. Fotografka chce chystaným kalendářem ocenit práci záchranářů více...

Lidé chtějí mít své jméno na fasádě arény. Koupili si už téměř sedm set panelů více...

FOTO: Jihlavou projíždí kamiony, i když nesmí. Denně padají desítky pokut více...

Trenér Vysočiny před startem sezóny: Týmu věřím, chceme být v horní polovině tabulky více...

DRBNA HISTORIČKA: Horko vyhání Jihlavany k vodě dvě staletí více...

Policisté řeší případ posprejovaného vagonu v Jihlavě. Neznáte muže na fotce?

Autoři | Foto Policie ČR

Veřejnost by mohla pomoci při vyšetřování případu sprejerství, kterým se nyní zabývají jihlavští policisté. Jde o posprejovaný vagon na jihlavském nádraží. V lokalitě se pohybovali tři muži, jsou zachycení na fotografii. A jejich totožnost by policisté v zájmu probíhajícího prověřování potřebovali zjistit.

Ke spáchání trestného činu došlo v první polovině února, o víkendu ze soboty na neděli. Pachatel na vlakovém nádraží na ulici Havlíčkova poškodil sprejovými nápisy železniční vůz stojící na odstavné koleji.

„Místo činu policisté po přijetí oznámení ohledali a zadokumentovali. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Dále policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací a poznatků k pachateli. Zajistili a vyhodnotili také záznamy z kamer v dané lokalitě. V areálu vlakového nádraží se pohybovali tři muži, po kterých policisté v současné době pátrají a v zájmu probíhajícího prověřování by potřebovali zjistit jejich totožnost,“ sdělila k případu Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Policie žádá občany, kteří některého z mužů (případně všechny tři) zachyceného na fotografii poznají nebo mají informace, kde se v současné době nachází nebo pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. „Policisté uvítají také jakékoli další informace směřující k objasnění případu a vypátrání pachatele,“ dodala Kroutilová.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky sprejerství, vagon, nádraží, veřejnost, vyšetřování, policie, Jihlava

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.