středa 3. června 2020 Tamara

AKTUÁLNĚ: Další požár v průmyslové zóně. V jihlavské firmě hořel přístřešek a část haly

, aktualizováno 20. května 2020, 16:44

Jihlavští hasiči opět museli vyjet k požáru do jedné z jihlavských firem. Ve 14:45 byla nahlášená událost v průmyslové zóně v Hruškových Dvorech. Podle mluvčí krajských hasičů Petry Musilové požár zasáhl přístřešek, vedle zaparkovaný nákladní vůz a část haly.

Na místo byly vyslány dvě jednotky hasičů - jihlavští profesionální hasiči a také dobrovolní hasiči z Jihlavy - Bedřichova. 

Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Dostat požár pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo po pár minutách intenzivního hašení.

„V 15.19 hod byl požár zcela zlikvidován. Na místě je v tuto chvíli náš vyšetřovatel, který intenzivně zjišťuje příčinu vzniku požáru. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil," doplnila mluvčí Petra Musilová. 

V průmyslové zóně byli k vidění hasiči také včera večer, kde opět hořelo ve firmě Enviropol. Podle informací, které měla redakce Drbny k dispozici, dostali hasiči plameny velmi brzy pod kontrolu. 

Zas a znovu. U požáru ve firmě Enviropol zasahují dvě hasičské jednotky

Je tomu zhruba měsíc a půl co hořelo v Enviropolu naposledy. Ve firmě, která zpracovává elektroodpad, však bylo rušno i v úterý večer. O půl deváté vyjely do průmyslové zóny Hruškové Dvory, kde firmy sídlí, dvě hasičské jednotky, aby si poradily...

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto HZS Kraje Vysočina

Štítky požár, hasiči, firma, Hruškovy Dvory

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.