pátek 21. února 2020 Lenka

Zfetovaný a opilý muž v bytě napadl svou partnerku. Vytáhl na ni dokonce i nůž

Policisté vyšetřují případ vyhrožování a napadení, které se stalo v druhé polovině ledna v Třebíči v jednom z bytových domů. Na svědomí ho má osmadvacetiletý muž, který neváhal a na svou přítelkyni vytáhl dokonce kuchyňský nůž.

V tu chvíli, kdy svou přítelkyni napadl, byl muž pod vlivem alkoholu. A nejen to. „Muž v bytě kolem půlnoci svoji partnerku nejprve začal slovně urážet a poté ji fyzicky napadal. Násilí z jeho strany neustávalo, a naopak se stupňovalo, přičemž ženě vyhrožoval i útokem na její život. Když se jí podařilo odejít do jiné místnosti, muž vzal kuchyňský nůž a znovu pokračoval ve výhrůžkách. Poté z bytu odešel,“ sdělila k události Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Přivolaní policisté následně muže na ulici vypátrali, zadrželi a skončil v policejní cele. Kromě dechové zkoušky byl u něho pozitivní i test na zjištění ovlivnění návykovou látkou, a to na marihuanu. Napadená žena neutrpěla zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření.

„Místo činu policisté ohledali, nůž zajistili. Muže vykázali ze společného obydlí. Na základě shromážděných důkazů mu poté policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ řešili ve zkráceném přípravném řízení,“ doplnila Kroutilová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky napadení, výhružka, alkohol, marihuana, nůž, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.