Nezletilému chlapci se udělalo špatně po pití alkoholu. Kamarádka mu přivolala pomoc

Během uplynulého víkendu, konkrétně v sobotu 7. prosince, museli jet záchranáři do Luk nad Jihlavou. Důvodem byl zdravotní stav nezletilého chlapce, kterému se udělalo špatně po požití alkoholu.
Opilého chlapce našla jeho kamarádka sedět na ulici na lavičce a vzhledem k obavě o jeho zdraví přivolala pomoc. Policisté a zdravotníci do Luk vyjeli po 21. hodině.
„Policisté provedli u chlapce dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,82 promile alkoholu. Zdravotníci chlapce odvezli do nemocnice k poskytnutí další péče. Policisté informovali o situaci rodiče chlapce a také odbor sociálně právní ochrany dětí. Případ dále šetří, zjišťují, kdo požití alkoholu osobě mladší osmnácti let umožnil, a dopustil se tak protiprávního jednání,“ dodala Jana Kroutilová, mluvčí policistů.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
KrimiMuži koupili levnou naftu. Nyní jsou obvinění z trestného činu a hrozí jim vězení
ZdravíUnikátní přístroj: Nemocnice Jihlava spouští jedinou 3T magnetickou rezonanci v kraji
SpolečnostSenior z Jemnice, který byl nemocný, se po zveřejnění výzvy rychle našel
Plzeňská Drbna











