pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

VIDEO: Loupež na třebíčské benzince. Ozbrojený zloděj z obsluhy vylákal několik tisíc

Dnes v noci došlo v Třebíči k přepadení benzinky. Případem se nyní zabývají policisté a uvítali by pomoc veřejnosti.

„Ke spáchání loupeže došlo dnes, v pátek 15. listopadu. Před třetí hodinou ráno přišel na čerpací stanici na ulici Velkomeziříčská pachatel a se zbraní v ruce požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. S částkou několik tisíc korun poté z místa utekl. Ke zranění osob nedošlo,“ uvedla k loupeži Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Ihned po oznámení na tísňové lince se na místo vydaly policejní hlídky. Začaly ihned pátrat po pachateli. „Provedli ohledání místa činu, důkladné šetření a zajistili stopy. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Po pachateli kriminalisté intenzivně pátrají,“ pokračuje mluvčí policistů.

Obracejí se zároveň na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování tohoto závažného trestného činu. Žádají občany, kteří pachatele na kamerovém záznamu poznají nebo by mohli poskytnout informace k jeho vypátrání, aby se obrátili na tísňovou linku 158.

„Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu. Za spáchaný zvlášť závažný zločin loupeže hrozí pachateli trest odnětí svobody až na deset let,“ uzavřela s poslední informací Kroutilová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.