neděle 8. prosince 2019 Květoslava

U jihlavského Cityparku došlo ke rvačce. Jeden z opilců použil teleskopický obušek

Zdravotníci museli zasahovat u rvačky, která se stala v pátek 20. září nedaleko jihlavského Cityparku. Jeden z mužů při incidentu použil teleskopický obušek.

Dvojice mužů, která má incident na svědomí, je podezřelá hned ze dvou trestných činů. Jedná se o muže ve věku devětatřicet a čtyřicet let, jeden pochází z Jihlavska, druhý z Karvinska. 

„V pátek 20. září byli na ulici U Dlouhé stěny, oba pod vlivem alkoholu. Po sedmé hodině večer u obchodního centra potkali dva mladé muže a došlo ke konfliktu. Podezřelí muži oba fyzicky napadli. Devětatřicetiletý násilník zaútočil úderem pěstí a druhý podezřelý mladého muže opakovaně udeřil teleskopickým obuškem. Napadenému muži se podařilo údery vykrýt a utrpěl zranění na ruce. Přivolaní policisté po příjezdu učinili opatření, aby již nemohlo dojít k dalšímu násilném jednání,“ popisuje incident, který se stal poblíž obchodního centra, Jana Kroutilová, mluvčí policistů. 

Kvůli zranění jednoho z napadených museli být přivoláni zdravotníci, ti mladého muže odvezli na ošetření do nemocnice. 

Policisté zahájili prověřování a po shromáždění důkazů sdělili oběma útočníkům podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Foto pixabay.com

Štítky napadení, zranění, násilí, alkohol, Citypark

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.