úterý 26. května 2020 Filip

SOUTĚŽ: Rančířovský vojenský areál přivítá o víkendu mistrovství v truck trialu. Vyhrajte lístky!

Soutěžní sezona 2017 otevřeného mistrovství ČR v truck trialu pokračuje o víkendu 23. – 24. září v Jihlavě. Těšit se můžete na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v terénu a rozdělených do několika kategorií.

V závodech budou k vidění speciálně upravené vozy různých značek soutěžící v sedmi kategoriích. Na se představí nejenom stálí “trialisté”, ale i všichni loňští mistří České republiky a mnoho nováčků, kteří si stihli koupit již hotové auto, a nebo si postavili nové. Přihlášku na jihlavské závody poslaly posádky z Čech, Moravy, Slovenska i Polska. Veškeré termíny závodů, novinky, výsledky a fotogalerie najdete na stránkách www.trucktrial.cz.

Závodníci truck trialu mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém limitu. Na všech závodech se projíždí abnormálně těžký terén, někdy i uměle vytvořený, někdy plný bahna a vody. Často jsou závodní vozy opravdu na hraně a nezřídka dochází k jejich převrácení. To je také jedním z důvodů proč být u toho, byť jako divák.

Závod se pojede v bývalém vojenské prostoru Rančířov. Do areálu se dostanete přes obec Pístov.

Sobotní program:
7:00 – 10:00 Přejímky vozidel
10:00 – 10:15 Rozprava a zahájení závodů
10:30 – 18:30 Soutěže v sekcích
20:00 – 01:00 Diskotéka s Karlem Fialou

Nedělní program:
8:45 – 9: 00 Rozprava a zahájení závodu
9:00 - 16:00 Soutěže v sekcích
17:00 – 18:00 Vyhlášení výsledků

Nyní máte exkluzivní možnost, jak se na závody truck trialu v Rančířově podívat osobně. Stačí se zapojit do soutěže s Jihlavskou Drbnou, která poběží do čtvrtka 21. září do 20:00. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží dvě vstupenky.  

SOUTĚŽ UKONČENA: Výherci budou kontaktováni telefonicky. 
 

Foto photo-ms.cz | Zdroj www.trucktrial.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.