Počasí dnes15 °C, zítra18 °C

Vítězství po dvou týdnech. Dukla zlomila nepříznivou sérii, rezervu Pardubic porazila 4:2

Hokejisté Dukly ukončili třízápasovou sérii proher, v rámci 25. kola zdolali na chrudimském ledě rezervu Pardubic 4:2. V tabulce Chance ligy patří týmu z Vysočiny osmá příčka.

První branka z hole jihlavského Šika padla již 49 vteřin po začátku první třetiny. Svoje vedení navýšila Dukla ve 34. minutě, přesilovou hru zužitkoval Brož. Stačilo však osm minut v úvodu třetí periody a Pardubičtí po brankách Zdráhala a Matýse vyrovnali. Na to však v 51. minutě zareagovoval Harkabus, který se prosadil sřelou nad beton domácího brankáře. Tříbodový import na Vysočinu pak o další čtyři minuty početil Skořepa, který usměrnil do sítě odražený puk.

HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 41. Zdráhal (Zeman, Matýs), 48. Matýs (Zdráhal, Zeman) – 1. Šik (Mišář, Chlubna), 34. Brož (Fronk, Haman), 51. Harkabus (Kolář, Chlubna), 55. Skořepa (Harkabus, Kolář).

Rozhodčí: Svoboda, Veselý – Bohuněk, Štěpánek. Diváci: 367.

Pardubice: Matěcha – Zdráhal, Nedbal, Bučko, Hrádek, Drtina, Hanousek – Lichtag, Kaut, Belluš – Koffer, Rákos, Matýs – Půhoný, P. Machač, Urban – Pochobradský, Zeman, M. Machač

Jihlava: Beran – Dundáček, Dvořák, Bilčík, Kolář, Jáchym, Haman, Kočí – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus, Skořepa, Fronk – Tecl, Handl, Křehlík – Cachnín, Pořízek, Brož.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!