Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch

Třetí porážka v řadě. Dukla těsně nestačila na Přerov, v tabulce je devátá

Výsledková mizérie Dukly pokračuje. V sobotu prohrála potřetí v řadě, v bojovném a vyrovnaném zápase podlehla silnému Přerovu 1:2. Na "domácím" pelhřimovském ledě nevyhrála už dva měsíce, aktuálně je tým Vysočiny v tabulce devátý.

Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří se již v 5. minutě dostali do vedení zásluhou Dvořáka. I přes závary Dukla před první sirénou vyrovnat nedokázala. Ze svých šancí ve druhé části Dukla využila jedinou, když Otakar Šik v přesilovce ve 28. minutě srovnal stav. Hned zkraje třetího dějství však využil početní výhodu i Přerov, přesně střílel Svoboda. Červenožlutí pak měli na holi minimálně dvakrát vyrovnání, ale jejich bolest v podobě špatné koncovky pokračuje dále. Dukla tak prohrála potřetí v řadě a na výhru v pelhřimovském azylu čeká už dva měsíce.

HC Dukla Jihlava - HC Zubr Přerov 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 28. Šik (Brož) – 5. F. Dvořák (Dobša), 41. Svoboda (Pechanec, Krisl).

Rozhodčí: Koziol, Grygera – Vašíček, Kráľ. Diváci: 452.

Jihlava: Beran – Dundáček, Kočí, Bilčík, Kolář, Jáchym, Haman, A. Dvořák – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus (A), Skořepa (C), Fronk – Křehlík, Handl, Pořízek – Tecl, Juda, Brož.

Přerov: Král – Černý, Kudělka (A), Krisl (C), Chroboček, Novotný, Ševčík, Hrdinka – Svoboda, Macuh, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Svoboda – Dobša, F. Dvořák, Goiš – Indrák, Ministr, Tarnoczy

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!