Počasí dnes16 °C, zítra19 °C

Otočka na poslední chvíli. Dukla rozhodla o výhře 3:2 nad Kolínem deset sekund před koncem

Tomu se dá říkat famózní obrat. Dukla ještě dvě a půl minuty před koncem domácího zápasu s Kolínem prohrávala, přesto slaví výhru za tři body! Výsledkem 3:2 si jihlavský podržel svoji čtvrtou příčku v prvoligové tabulce.

Dukla se proti Kolínu do brzkého vedení po brance Havránka, ale druhá třetina se jí nepovedla. Kolínští Kozli se po trefách Šáfránka a Čápa okolo z poloviny utkání dostali vedení, které drželi až do samotného závěru. Domů si však opožděnou bodovou nadílku nedovezli, domácí tým totiž předvedl skvělý finiš. Nejprve v 58. minutě srovnal Illéš, aby deset vteřin před závěrečnou sirénou dokonal obrat svým druhým zásahem Havránek.

HC Dukla Jihlava - SC Kolín 3:2  (1:0, 0:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Havránek (Čachotský, Valenta), 58. Illéš (Skořepa), 60. Havránek (Brož) – 28. Šafránek (Pajer, Čížek), 34. Čáp.

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Beneš, Polák. Diváci: 875.

Jihlava: Zhukov – Mareš, Valenta, Kowalczyk, Kachyňa, Zeleňák, Bilčík, Eliáš – Helt, Lichanec, Fronk – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Cachnín, Juda, Brož – Harkabus (A), Zadražil, Havránek

Kolín: Kuzněcov – Piegl, Čáp, Čížek (A), Pinkas, Zorko, Váchal, Klodner – Jankovský, David Šafránek, Pajer – Zumr, Štohanzl, Veselý – Krejčík (C), Matějček, Svoboda – Síla, Morong, Ouřada.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!