Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie

Po dobrém výkonu jednoznačný výsledek. Dukla vyhrála v Litoměřicích 4:0

Po ubojované výhře v prodloužení nyní bere Dukla vítězství jednoznačné. Ve středu se jihlavští hokejisté v Litoměřicích prezentovali velmi dobrým výkonem i výsledkem. Po vítězství 4:0 jim stále patří průběžná druhé příčka prvoligové tabulky.

Úvodní třetina zápasu v Litoměřicích se Dukle povedla. Červenožlutí totiž byli aktivnější a mohli dát více než jednu branku, kterou v sedmnácté minutě zařídil Josef Skořepa přesilovkovou dorážkou střely Pekra.

Ve druhé části nejprve Jan Brož výborně vychytal únik soupeře a poté Dukla opět udeřila v přesilovce po úspěšné dorážce Tomáše Čachotského.

Ve třetí části postihlo nepříjemné zranění obránce Daniela Koláře a Dukla pak hrála i pro něj. Na 3:0 zvýšil opět Tomáš Čachotský a nedlouho po něm se trefil ve vlastním oslabení Tomáš Hrakabus. Jihlava tak veze z Litoměřic tři body za výhru 4:0.

HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 17. Skořepa (Pekr, Krenželok), 33. Čachotský (Pekr, Skořepa), 47. Čachotský (Illéš), 51. Harkabus (Havránek).

Rozhodčí: Pražák, Vrba - Jindra, Bělohlav.

Litoměřice: Král – Marcel, Holý, Výtisk (C), Krutil, Jebavý (A), Kubíček, Mlčák – Beran (A), Miškář, Novák – Koffer, Pytlík, Teplý – Lang, Válek, Procházka – Přikryl, Jícha, Hašek.

Jihlava: J. Brož – Krenželok, Kolář (A), Černý, Strejček, Bilčík, Mareš – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Harkabus, Havránek, Pekr – Jiránek, Lichanec, V. Brož – Eliáš, Čermák, Chlubna.