Počasí dnes14 °C, zítra16 °C

Vysočina remizovala na hřišti posledního Žižkova 0:0, v tabulce je stále dvanáctá

Dvakrát za sebou neobdržet gól je slušný počin, ovšem dvakrát za sebou neskórovat už tolik ne. Přesně to se podařilo fotbalistům Vysočiny, kteří po bezbrankové remíze minulý týden zopakovali tento výsledek i zápase 13. kola na Žižkově. Jihlavský tým tak nadále setrvává na dvanácté příčce druholigové tabulky.

V neděli dopoledne se na Žižkově odehrával vyrovnaný fotbal, avšak nepříliš přesný a bez velkých příležitostí. Tu asi největší jihlavskou měl hned v 7. minutě dlouhán Vedral, jehož hlavičku po trestném kopu vyškraboval Švenger. Na konci poločasu na sebe pak upozornil domácí Žežulka, jeho střela šla ale těsně mimo. V samotném závěru mohl výhru na svoji stranu strhnout Žižkov, avšak úplně volnému Zemanovi sjela střela z kopačky.

FK Viktorie Žižkov - FC Vysočina Jihlava 0:0

Rozhodčí: Proske – Melichar, Machač. Diváci: 810.

Žižkov: Švenger – Koželuh, Sakala, Š. Gabriel, Řezáč – Petrlák (71. Diamé), Žežulka, Súkenník, Muleme (81. Nabijev) – Batioja (C) (90+1. Kadlec), T. Zeman.

FC Vysočina: Vejmola – T. Svoboda (63. Peřina), T. Vlček, Pojezný, Štefánek – Křivánek (46. Fila), Tureček (74. Selnar), Lacko (C), Křišťál – L. Arroyo (63. Ritter), Vedral (80. Araujo-Wilson).