Počasí dnes20 °C, zítra18 °C
Pátek 2. června 2023  |  Svátek má Jarmil

Krimi

Při nehodách zemřel v květnu na Vysočině jeden člověk. Jedenáct lidí utrpělo těžké zranění

V květnu zemřel při dopravních nehodách na silnicích v Kraji Vysočina jeden člověk. Loni v květnu měly nehody v kraji dvě oběti. Od začátku roku si nehody v kraji vyžádaly 13 životů. Vyplývá to z předběžných statistik dopravní policie a informací...

Jihlavští policisté dnes zveřejnili výzvu, který souvisela s pátráním po dvanáctileté dívce. Ta se před měsícem přestěhovala z Orlové do Jihlavy. Její blízcí ji naposledy viděli včera, poté se nikomu neozývala. Do pátrání se zapojila...

Cizinka z východu přivezla na Vysočinu desítky gramů pervitinu. K tomu tisíce tablet léků pro výrobu drog

Tresty odnětí svobody od pěti do deseti let hrozí povedené trojici, kterou na konci minulého týdne dopadli kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Nejvyšší trest hrozí cizince, jež měla navíc u sebe velké množství léků, z nich pak měly být vyrobeny drogy.

Osobní auto se v křižovatce srazilo s náklaďákem. Pro nezletilé spolujezdce musel přiletět vrtulník

K vážné dopravní nehodě vyjížděly záchranné složky ve čtvrtek 1. června krátce před půl osmou večer. Osobní auto se v křižovatce střetlo s nákladním vozidlem. K incidentu musel letět také záchranářský vrtulník.

Kriminalisté zadrželi hned dva drogové dealery. Prodávali nebo zdarma poskytovali marihuanu a pervitin

Odnětí svobody až na pět let hrozí dvěma dealerům drog, které nyní dopadli kriminalisté z Vysočiny. U obou mužů šlo o distribuci pervitinu a marihuany.

FOTO: Deset jednotek hasičů vyjelo k požáru lesa. Do hašení se shazováním vody zapojil i vrtulník

K rozsáhlému požáru lesa u Kletečné na Pelhřimovsku vyjelo v pondělí 29. května po půl šesté večer deset hasičských jednotek. Na místo byl povolán také vrtulník.

FOTO: Policie hledá fenku teriéra. Do pátrání se může zapojit i veřejnost

Velkomeziříčští policisté hledají v souvislosti se spáchaným činem zpronevěry fenku amerického stafordšírského teriéra jménem Scheila. A obrací se i na veřejnost, jež by mohla pomoci s pátráním.

VIDEO: V Jihlavě někdo poškodil dvě závory. Neznáte muže na záznamu?

Jihlavští policisté se zabývají vandalismem, k němuž došlo v pátek 17. března kolem poledne v lokalitě Pávovské ulice. Jde o poškození dvou závor a do pátrání se může zapojit také veřejnost.

Policisté z Vysočiny našli ukradený traktor za dva miliony. Cizinec ho převážel schovaný v návěsu kamionu

Policisté z Vysočiny byli v pátek 26. května požádáni svými kolegy z Ústeckého kraje o spolupráci při pátrání po odcizeném traktoru značky New Holland s čelním nakladačem. Jeho hodnota činí dva miliony korun.

Kontrola ve vietnamské prodejně odhalila nezdaněný alkohol. Prodavačka ho schovala, když viděla auto celníků

Celní správa nejen na Vysočině se během svých kontrol zaměřuje také na oběh nezdaněného alkoholu. Krajští celníci během uplynulého týdne zajistili téměř 500 litrů lihovin a 1250 litrů vína, a to jak v kamenné provozovně, tak i na dálnici D1.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.