pondělí 18. října 2021 Lukáš

Krimi

Řidič Škody srazil dívku na kolečkových bruslích, ta skončila se zraněním v nemocnici

Havlíčkobrodští policisté řeší dopravní nehodu, při které se srazilo osobní auto s dívkou, jež jela na kolečkových bruslích. Ta skončila se zraněním v nemocnici.

Policie hledá svědky tragické nehody v Pelhřimově. Nemáte záznam z palubní kamery?

V sobotu 9. října došlo v Pelhřimově k tragické dopravní nehodě. Vojenská policie, která okolnosti střetu autobusu s chodkyní vyšetřuje, se nyní obrací na veřejnost s žádostí o svědectví.

Muž v Jihlavě se hádal se svojí partnerkou. Na souseda pak vytáhl sekeru

Dramatické chvíle se odehrávaly v první polovině září v jednom z jihlavských bytů. Opilý muž se dostal do sporu se svojí partnerkou, na pomoc jí přišel soused. Na něj opilec vytáhl sekeru.

Policie: Našli jsme hledanou sedmnáctiletou matku. Ona i tříměsíční dcera jsou v pořádku

Policisté na Vysočině se v úterý 12. října obrátili na veřejnost, která mohla pomoci při pátrání po sedmnáctileté ženě a její tříměsíční dceři. Obě se v neděli 1. srpna nevrátily z povolené vycházky a od té doby se nikomu neozývaly. Matka i dcera...

V Jihlavě na Seifertově ulici se bouralo. Opilý řidič nečekaně zastavil, auto za ním to neubrzdilo

Alkohol hrál hlavní roli v dopravní nehodě, která se stala v úterý 12. října v Jihlavě na ulici Seifertova. Podnapilý řidič přišel na místě o svůj řidičský průkaz.

Sprejer na Březinkách. Policie hledá vandala, který počmáral plechová vrata garáže

Jihlavští policisté hledají vandala, který sprejem poškodil plechová vrata garáže na ulici Březinova. Majiteli garáže vznikla škoda v předběžné výši čtyři tisíce korun.

Tragický úraz na stavbě mostu u Dvorců. Mladého dělníka přimáčkla traverza, nehodu nepřežil

Na stavbě mostu u Dvorců na silnici II/602 došlo minulou středu k tragédii. Teprve pětadvacetiletý muž tam zemřel, když ho přimáčkla traverza. Ta podle dostupných informací na mladého dělníka spadla. Na místě zasahoval také vrtulník.

Policie hledá Adélu, která se nevrátila z procházky s tříměsíční dcerou. Měla by mít červenobílý kočárek

Kriminalisté na Vysočině se obrací na veřejnost, která by mohla pomoci s pátráním po tříměsíční Markétce a její matce Adéle Šrámkové. Sedmnáctiletá dívka se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1. srpna v odpoledních hodinách do...

Policisté na Vysočině zadrželi další čtyři migranty. Dva z nich během transportu hazardovali se svými životy. Do České republiky totiž přicestovali, jako mnozí další před nimi, ukrytí v prostoru podvozku kamionu.

Tři jednotky hasičů dnes v pravé poledne vyjížděly k požáru vyvážecí soupravy v lese u Nyklovic na Žďársku. Hasiči požár velmi rychle lokalizovali a také zlikvidovali. Přesto se škoda dostala na 1,5 milionu korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.