pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Krimi

Řidič srazil chodkyni na přechodu a odjel pryč. Policie nyní hledá svědky

Policisté v Třebíči šetří dopravní nehodu, která se stala v pondělí 30. listopadu pět minut před sedmou hodinou ranní. Zatím neznámý řidič srazil chodkyni, která šla po přechodu. Nyní se hledají důležití svědci z řad veřejnosti.

Fígle kapsářů se mění, varuje policejní mluvčí a radí, jak se nenechat okrást

Vánoce jsou tady, a tak policisté a jejich kapsa tým varují před kapsáři, kteří stále vylepšují své techniky, aby byli co nejméně nápadní a mohli nerušeně okrádat lidi a kazit jim období vánoční pohody. Peněženka, mobil nebo svazek bankovek do...

Tragédie na Havlíčkobrodsku: Vlak srazil a usmrtil člověka. Byly vypraveny náhradní autobusy

K neštěstí došlo dnes večer na rychlíkové trati mezi Kolínem a Havlíčkovým Brodem. Jak řekla mluvčí policistů Jana Kroutilová, v prostoru železničního přejezdu v katastrálním území Golčova Jeníkova vlak srazil a usmrtil člověka.

Sníh zřejmě překvapil řidičku, která bourala u Hosova na silnici II/602. Škoda se dostala na zhruba 300 tisíc

Škoda ve výši téměř 300 tisíc korun. To je bilance páteční dopravní nehody, která se stala krátce před 17:30 na silnici II/602 mezi Jihlavou a Hosovem. Určitě dobrou zprávou je to, že se během incidentu nikdo nezranil.

Naletěli podvodníkovi. Za PC a konzoli poslali peníze předem, zboží se už ale nedočkali

Příliš důvěřiví byli tři lidé, kteří na internetu „naletěli“ čtyřiatřicetiletému muži z Chomutovska. Případ nyní šetří policisté. Mezi podvedenými je také muž z Telčska.

Policisté kontrolovali neukázněné řidiče. Zjistili alkohol, drogy, překročení rychlosti i chybějící pojištění

Policisté na Vysočině se během své poslední velké dopravně bezpečnostní akce zaměřili na neukázněné řidiče. Na silnicích našeho kraje zastavili celkem 774 vozidel. Při kontrolách zjistili 67 přestupků. ,

Od volantu do vazby. Policie v listopadu hned třikrát načapala řidiče se zákazem řízení

Zákazy jsou od toho, aby se porušovaly. Toho heslo zřejmě vyznává řidič, kterého v tomto měsíci už třikrát zastavili policisté. Na tom by snad nebylo nic divného, kdyby tento muž neměl vydaný zákaz řízení.

Na Smrčenské ulici v Jihlavě se před šestou hodinou srazilo auto s cyklistou. Nehoda skončila zraněním

Jihlavští policisté šetří dopravní nehodu, při níž se střetlo osobní auto s cyklistou. K incidentu došlo v pátek 19. listopadu na Smrčenské ulici před šestou hodinou ráno.

Opilý muž se vloupal do domu, odcizil mražené maso a zeleninu. Policie ho zadržela hned na místě

Potravinové zásoby na blížící se zimní období si zřejmě chystal udělat pachatel, který se ve středu vloupal do domu ve Věcově na Žďársku. Z mrazáku totiž mimo jiné odcizil mražené maso a zeleninu. Opilý muž ale nejprve putoval na záchytku, nyní...

Na Dvořákově ulici došlo k napadení. Neznáte lidi ve videu, hlavně muže v kšiltovce?

Jihlavští policisté se obrací na veřejnost, která by mohla pomoct při prověřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo v sobotu 16. října v Jihlavě. Potřebovali by zjistit totožnost lidí na kamerovém záznamu, zejména muže s kšiltovkou na...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.