neděle 25. září 2022 Zlata

Krimi

Kriminalisté zadrželi nebezpečného agresora v podmínce. Napadal policisty, jednoho muže pořezal v obličeji

Kriminalisté zadrželi nebezpečného muže, který se ve Velkém Meziříčí opakovaně dopouštěl především násilné trestné činnosti. Dokonce byl vulgární i vůči policistům, navíc je fyzicky napadal. Teď mu hrozí až čtyřletý pobyt za mřížemi.

Policie přišla s dobrou zprávou. Třináctiletá dívka z Humpolce se našla, je v pořádku

Policisté na Vysočině dnes dopoledne přišli s výzvou, která se týkala pátrání po třináctileté dívce v Humpolce. Do hledání dívky se mohla zapojit také veřejnost.

Opilá žena bez řidičáku dvakrát za sebou bourala, od první nehody ujela. Alkohol hlídce přiznala

Na pátek 16. září zřejmě jen tak nezapomene dvaatřicetiletá řidička, která krátce před půlnocí způsobila hned dvě dopravní nehody. Navíc byla opilá a vyjela bez řidičského průkazu.

Policie hledá třináctiletou Terezu, v pondělí večer nepřišla v domluvený čas domů. Nevíte o ní něco?

Kriminalisté hledají třináctiletou Terezu Kumštárovou, která nepřišla v domluvenou dobu domů. Bydliště má v Humpolci. Rodina ji hledá od včerejšího večera. Policie žádá veřejnost, která by mohla s pátráním také pomoci.

Řidička u Telče dostala smyk a bourala. Vyšel jí pozitivní test na amfetamin a kokain

Policisté šetří nehodu jednatřicetileté ženy, která v Telči bourala a zřejmě byla pod vlivem drog. Incident se odehrál v sobotu 17. září po 17. hodině.

Policisté v Jihlavě kontrolovali cyklisty i uživatele koloběžek. Za jakých podmínek smí na silnici?

Koloběžky a elektrokoloběžky se v poslední době stávají čím dál populárnějším dopravním prostředkem. Jezdí na nich nejen děti, ale i řada dospělých. A právě na uživatele koloběžek a elektrokoloběžek se v sobotu 17. září zaměřili nejen jihlavští...

Noční havárie v Polné: Po nárazu do stromu nadýchal řidič víc než 1,5 promile, škoda na autě je 200 tisíc korun

Svého rozhodnutí popít alkohol a následně zasednout za volant nyní asi hořce lituje jednačtyřicetiletý muž, který v noci z pátku na sobotu narazil do stromu v Polné na Jihlavsku. Kromě škody na svém vozidle ve výši 200 tisíc korun ho čekají...

Požár penzionu v Daňkovicích

sobota, 17. září 2022, 18:00

Požár penzionu v Daňkovicích
Požár penzionu v Daňkovicích
Na zastávce MHD v Jihlavě se popralo několik dívek. Nevíte něco o tomto incidentu?

Veřejnost může jihlavským policistům pomoci při vyšetřování incidentu, který se stal ve středu 14. září před 15. hodinou na zastávce jihlavské MHD. Policie nyní hledá svědky.

Řidič převážející dřevo na I/38 odmítl kontrolní vážení. Od policistů dostal stotisícovou pokutu

Policisté na Vysočině se ve středu 14. září zapojili do dopravně bezpečnostní akce s názvem Kladař. Ta, jak už název napovídá, byla zaměřena na řidiče jízdních souprav převážejících dřevní kulatinu. Kromě dopravních policistů byli do akce...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.